02 February, 2013

Zrób to sam: dekoracyjne zdobienia ścian

Jednym z elementów, dzięki któremu możemy urozmaicić wygląd naszego pokoju jest dekoracyjne zdobienie ścian. Jest wiele możliwości -szablony, naklejki lub jeżeli ktoś ma w sobie duszę artysty własnoręcznie malowane wzory.
Najlepiej zakupić gotowy wzór, których jest ogromny wybór i spędzić trochę czasu malując go ulubionym kolorem. Zazwyczaj do wyboru są motywy kwiatowe, ale znajdziemy również bardziej wymyślne kompozycje.


via homeideasmag.comW swojej kolekcji mam dwa a na tym pewnie się nie skończy. Z własnego doświadczenia mogę polecić domowy sposób na udany efekt (wbrew pozorom łatwo go zepsuć). Chodzi przede wszystkim o odpowiednią ilość farby. Gdy będzie jej zbyt wiele zbierze się na krawędziach i stworzy nieestetyczne zacieki. Jak to zrobić?
via justagirlblog.comPrzed rozpoczęciem malowania należy szablon delikatnie przykleić do ściany za pomocą taśmy papierowej. Sprawdzonym sposobem jest użycie gąbki nasączonej bardzo małą ilością farby, sposób ten sprawdza się przy niewielkich wzorach lub takich, które posiadają bardzo cienkie elementy. 


via wally.com.pl


Istnieje wiele sklepów, które proponują niedrogie szablony. Jednym z nich jest wally.com.pl, który oferuje również wiele innych dekoracji.

via wally.com.pl
No comments:

Post a Comment