13 February, 2013

Prezenty dla niej i dla niego

Via guestaurant.com


W naszym gronie Vistula Design każda jest w trakcie, przed lub po diecie, dlatego uważam, że HAPIFork to prezent który zadowoli niejedną wybrankę serca!
Ten niezwykły widelec monitoruje prędkość z jaką pochłaniamy pokarmy i jeśli przekroczysz dozwoloną prędkość, zacznie wibrować (na szczęście nie prześle ci zdjęcia z mandatem;)).
W ten sposób nie tylko inteligentny widelec zmusi twoją Walentynkę do powolnego przeżuwania pokarmów ale też dyskretnie będzie monitorować ilość pokarmu-jedyny minus to taki, że możesz oszukać widelec skradając się do lodówki lub przekąsając paluszkami:)

Via cooldudestuff

Biolite to gadżet nie tylko dla fanów biwakowania-w szybki i nieskomplikowany sposób naładuje twojemu Walentemu baterie w telefonie! Wystarczy rozpalić trawę, patyki itp i już można dzwonić do ukochanej! Mechanizm działania jest podobno prosty-  zmienia energię cieplną w elektryczną a co najbardziej mi się w nim podoba, to fakt, że w tym czasie można coś upichcić! Koniecznie jednak musimy pamiętać żeby tak przyrządzoną potrawę spałaszować HAPIforkiem;).

No comments:

Post a Comment