22 February, 2013

bio-fireplace

Biokominki dają nam nieograniczone możliwości dekoracyjnej oprawy wnętrza naszego mieszkania. Występują w szerokiej gamie kolorów, mogą być wykonane z materiałów naturalnych, metalu, szkła, ceramiki, płomień zasilany biopaliwem, dającym naturalny ogień, stwarza przyjemną i przytulną atmosferę. Głównym składnikiem biopaliwa jest alkohol etylowy, którego właściwości zapewniają bezdymne spalanie, a największą tego zaletą jest to, że cały proces spalania odbywa się bez udziału drewna. Litr paliwa wystarcza na podtrzymanie płomienia przez okres od 2 do 6 godzin.
Tego typu kominki w odróżnieniu od tradycyjnych nie wymagają instalacji kominowej, przez co mogą być stosowane w każdym mieszkaniu, co stanowi idealną alternatywę dla osób, które ze względu na brak przewodu kominowego w swoim mieszkaniu, nie mogli dotąd cieszyć się magią prawdziwego ognia.
W biokominkach stosowane jest biopaliwo, dające naturalny ogień, co stwarza przyjemną i przytulną atmosferę. Różnorodność zaprojektowanych biokominków umożliwia ich dowolną lokalizację- na ścianie, podłodze a nawet na stole!
Jeśli jeszcze nie udało mi się przekonać do zakupu, możesz zobaczyć jak proste jest rozpalanie i jak szybko będziesz mógł/mogła cieszyć się miłą i przytulną atmosferą. W Toruniu pobyt w apartamencie z biokominkiem zapewniają Apartamenty Vistula - sama przekonałam się, że niewielkim kosztem można zamienić “hotelowe” pomieszczenie w ciepły i przytulny apartament o domowej atmosferze.

Oto niektóre z nich:


Apartament 4S

Apartament 4S 
Apartament 4S
Apartament 5
Apartament 5


Na całym świecie jest ogromny wybór biokominków pod względem modeli, kolorów kształtów lub są projektowane bezpośrednio pod zamówienie tak, aby idealnie komponowały się z wnętrzem naszego mieszkania...

No comments:

Post a Comment